Case Di Campo

Belangrijkste voorzieningen

  • 16 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 8 gasten
  • 3 bedden

Locatie

    De 2-slaapkamer Case Di Campo Albenga is gesitueerd op 4 km afstand van de Kathedraal van Albenga en biedt toegang tot bezienswaardigheden in de omgeving.

    Gasten vinden Grotten van Toirano op 10 minuten rijafstand van de 16 m² grote villa, en Monumenti Funerari della Via Iulia Augusta ligt binnen 15 minuten rijden hier vandaan. Dit vakantiehuis ligt op afstand van 3 km van de Chiesa di San Giorgio en is populair bij zowel gelovigen als toeristen.

    Deze gesitueerde in Albenga Case Di Campo heeft uitzicht op de tuin. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een bidet, een apart toilet en een douche. Een droger en handdoeken worden ook aangeboden.

    Gasten kunnen gebruikmaken van een complete keuken, evenals een eetgedeelte in deze accommodatie. Er zijn ook een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei beschikbaar in de keuken.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:30 tot 21:00
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerIT009002B5GV5Z8GVT

    Kameropties bij Case Di Campo Albenga

    Deze gesitueerde in Albenga Case Di Campo heeft uitzicht op de tuin. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een bidet, een apart toilet en een douche. Een droger en handdoeken worden ook aangeboden.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Case Di Campo Albenga Macro Details foto Case Di Campo Albenga Bedden foto Case Di Campo Albenga Toiletten foto Case Di Campo Albenga Toiletten foto Case Di Campo Albenga Interieur foto Case Di Campo Albenga Kamer foto Case Di Campo Albenga Keuken foto Case Di Campo Albenga Buitenkant foto Case Di Campo Albenga Buitenkant foto Case Di Campo Albenga Voorzieningen foto
    Huis "Holiday"

    Grootte: 16 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Case Di Campo Albenga

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Luchthaven Genua Cristoforo Colombo
    86.7 km

    Bezienswaardigheden (10)

    Parrocchia di San Giacomo Maggiore
    500 m
    Chiesa parrocchiale dei Santi Fabiano e Sebastiano
    950 m
    Museo paleontologico Silvio Lai
    2 km
    Unieuro
    2.2 km
    Santuario NS delle Grazie
    2.6 km
    Chiesa di San Giorgio di Campochiesa
    2.7 km
    Chiesa di Santo Stefano di Massaro
    2.7 km
    Santa Maria Maddalena
    2.7 km
    Parco acquatico Le Caravelle
    3 km
    Parrocchia di San Giorgio Martire
    3.1 km

    Gastbeoordelingen van Case Di Campo Albenga

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Italië

    Veelgestelde vragen

    • Heeft Case Di Campo een keuken?
      Ja, in Case Di Campo is een complete keuken beschikbaar.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van Case Di Campo?
      Gasten van Case Di Campo kunnen onder andere Monumenti Funerari della Via Iulia Augusta (2 km), de Kathedraal van Albenga 4) en Grotten van Toirano 4,1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Case Di Campo Albenga